Site Haritası | İnsan Kaynakları

Facebook
Instagram
Google Plus

Hakkımızda

Egetek Kimya Boya ve Sanayi Tic.Ltd.Şti , epoksi zemin kaplama sistemleri yanı sıra poliüretan, pigment ve pasta satış ve uygulamalarını endüstriyel boya ve kaplama sistemlerinin Alman Lankwitzer firmasının Dekapol epoxy & polyurethane systems ürünlerinin Türkiye Yetkili Temsilcisi konumundadır.

 

Farbexpres Pigment Pasta sistemi ile Iso-9001 kalite belgesini almaya hak kazanan firmamız bu kapsamda vermiş olduğu hizmetlerde yüksek kalite standartlarına ulaşmaktadır. Kuruluşundan bu yana bir çok endüstri sektöründe çeşitli firmalara hizmet vererek üst düzey bir müşteri portföyüne sahip olan Egetek epoksi zemin kaplama sistemlerinde müşterilerimize üst düzey bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

 

Vizyon

Epoksi zemin kaplama sistmelerinde Dekapol epoxy & polyurethane systems ürünlerini kusursuz bir şekilde müşterilerine sunarak sektörün önde gelen firması olmaya devam etmektir.

 

Misyon

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yapısına sahip olarak sektörün örnek firması konumunda sürekliliğini sağlayarak müşteri ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamaya devam etmektir.